t: 32 219 30 77
Biuro WB MURECO
ul. Grota Roweckiego 42
43-100 Tychy

Technologia i konstrukcja

Domy budowane metodą tradycyjną, murowaną, z pustaka ceramicznego. Dach pokryty dachówką ceramiczną.
Budynki ocieplone styropianem 20cm, posiadać będą okna 3 szybowe. Wszystko to powoduje ograniczenie do minimum strat ciepła.

Wykończenie: Dom z zewnątrz ocieplony, media doprowadzone do budynku lub działki. Wstawione wszystkie okna, drzwi zewnętrzne, brama garażowa segmentowa sterowana na pilota.
W każdym z budynków obszerny garaż na 2 samochody.

Istnieje możliwość indywidualnego zaprojektowania wnętrza domu, pod kątem ilości pokoi, układu i wielkości pomieszczeń (spotkania z architektem w cenie domu).
Posiadamy także własne koncepcje układu pomieszczeń wewnątrz domu. Na parterze jest możliwość wybrania projektu z połączoną lub oddzielną kuchnią i z dodatkowym pokojem.
Na piętrze 3 lub 4 pokoje (w zależności od potrzeb), łazienka, garderoba. Wykończenie inwestor pozostawia nabywcom, przez co ostateczny kształt, wygląd i wyposażenie możecie Państwo dopasować do własnych, indywidualnych potrzeb.
Opcjonalnie do każdego domu może zostać zamontowany gruntowy wymiennik ciepła oraz system rekuperacji

Domy mogą posiadać SYSTEMY ENERGOOSZCZĘDNE. W każdym z nich może być zamontowany gruntowy wymiennik ciepła oraz system rekuperacji.
Zastosowany system dostarcza powietrze z zewnątrz do wnętrza domu, które w zimie jest ogrzane, a w lecie jest schładzane.


Energooszczędność

System rekuperacji zapewnia odzysk energii/ciepła z powietrza, które w tradycyjnych systemach wentylacyjnych bezpowrotnie ucieka.

Zastosowanie systemu rekuperacji i gwc daje duże korzyści zarówno latem, jak i zimą.

W zimie powietrze dostarczane do domu będzie dużo cieplejsze niż zewnętrzna temperatura, co powoduje, że piec będzie jedynie dom dogrzewał, a w rezultacie koszty ogrzewania zostaną zmniejszone.

W lecie natomiast powietrze z zewnątrz będzie schładzane, i w niższej temperaturze niż panuje na zewnątrz zostanie dostarczane do domu, dzięki temu przebywanie w domu w dni upalne będzie bardzo komfortowe.

Dodatkowo system zapewnia stałą wentylację powietrza (dzięki temu powietrze jest zawsze świeże i unikniemy ryzyka występowania nadmiernej wilgoci zimą która prowadzi do powstawania grzybów).

Domy budowane metodą tradycyjną, murowaną, z pustaka ceramicznego. Dach pokryty dachówką ceramiczną.
Budynki ocieplone styropianem 20cm, posiadać będą okna 3 szybowe firmy Drutex iglo 5 z dodatkową opaską cieplną, współczynnik przenikalności CAŁEGO okna jest 0,89 (W/mkw), dodatkowo przed stratami ciepła chronią rolety zewnętrzne. Wszystko to powoduje ograniczenie do minimum strat ciepła.

 


poniedziałek, czerwiec 05, 2017 Super User Domy/bliźniaki - Jankowicka 563
Powierzchnie i wymiary Powierzchnia mieszkalna ok 150 mkw Powierzchnia całkowita ok 196 m 2 2-stanowiskowy garaż ok 36mkw Powierzchnie działek od 434 do 680 m 2 Przedstawiamy ofertę nowo budowanego osiedla domków znajdującego się w Tychach, na pograniczu osiedla Z1 i Cielmic, przy ul. Jankowickiej.